Про нас

Ласкаво просимо до Art Payments!

Ми дбаємо про те, щоб принести у світ найкращі фінансові послуги. Наша команда складається з фінансових експертів та професійних брокерів з великою кількістю досвіду у їх галузях. Разом ми хочемо допомогти кожному подолати грошові труднощі та отримати фінансову свободу, на яку вони заслуговують.

Себастьян Дехолм завжди підтримував рівність шансів всім людей у ​​світі. Він є основною рушійною силою Art Payments та провідником більшої фінансової свободи для кожного.

«Моїм основним переконанням є віра в те, що разом ми можемо усунути різні перепони між нашими братами та сестрами в інших країнах. Сьогодні ми переживаємо кризу. Але як уже доводила історія, кожна криза створює можливості. Як Art Payments, ми віримо, що цей час є ідеальним для зменшення впливу банків та отримання людьми фінансової свободи. Приєднуйтесь до нас, щоб зменшити напруженість, стрес та біль у всьому світі!»

Себастьян Денхолм

Засновник та Генеральний директор

Наша команда

Клер має понад 10 років досвіду роботи у банківській сфері. Як справжній фінансовий експерт, вона працювала у кількох міжнародних та престижних банках. Сьогодні вона приєдналася до команди Art Payments, щоб трансформувати її у фінансову платформу номер один у світі.

Клер Брюєр

Фінансовий директор та фінансовий експерт

Як ветеран Уолл Стріт, Джордан є одним із найкращих фінансових консультантів у країні. Його внесок у роботу Art Payments є неоціненним, і він допомагає переконатися, що наші користувачі отримують найкраще розуміння фінансових процесів.

Джордан Девід

Бухгалтер та фінансовий аналітик

Роза є одним з перших співробітників Art Payments, з якими знайомляться клієнти при використанні програми. Її дружня особистість та великий досвід у роботі з клієнтами дозволяють зробити процес використання програми незабутнім досвідом.

Роза Торресані

Фахівець із підтримки клієнтів

Морріс є «мозком» нашої величезної бази інформації та протоколів. Він відповідає за те, щоб зробити доступ до Art Payments зручним та простим для кожного.

Морріс Конрой

Аналітик даних

Еван створив сайт нашої платформи та постійно підтримує його роботу. Art Payments отримує переваги від його більш ніж двадцятирічного досвіду роботи зі створення кращих сайтів. Завдяки його таланту та розумовим здібностям, платформа та її сайт є зручними у навігації та використанні.

Еван Рікардс

Розробник сайту